1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 4 Kişinin Bindiği Motorsiklet Yayaya Çarptı

4 Kişinin Bindiği Motorsiklet Yayaya Çarptı

4 Kişinin Bindiği Motorsiklet Yayaya Çarptı
A+A-

Çanakkale'de, biri hamile kadın, 2'si çocuk 4 kişinin bindiği motorsiklet yayaya çarptı. Kazada 5 kişi hafif şekilde yaralandı. Kazada yaralanan hamile kadın, valilikten getirilen sandalyeye oturtulup

Çanakkale'de, biri hamile kadın, 2'si çocuk 4 kişinin bindiği motorsiklet yayaya çarptı. Kazada 5 kişi hafif şekilde yaralandı. Kazada yaralanan hamile kadın, valilikten getirilen sandalyeye oturtulup ambulansın gelmesini bekledi.
Çanakkale Valiliği önünde seyir halindeki bir motorsiklet yayaya çarptı. 17 UC 689 plakalı motosikleti ile valilik önündeki yoldan geçen sürücü, karşıdan karşıya geçmek isteyen bir yayaya çarptı. Kazada yaya ile motorsiklette bulunan 4 kişi hafif yaralandı. Kaza sonrasında, hamile olduğu öğrenilen yaralı, valilikten getirilen bir sandalyeye oturtuldu. Yağmurdan etkilenmemesi için vatandaşların şemsiye tuttuğu yaralı kadın ambulansın gelmesini bu şekilde bekledi. Olay yerine gelen ambulans, hafif şekilde yaralanan hamile kadını kontrol için Devlet Hastanesi'ne götürdü. Kazayla alakalı tahkikat sürüyor.
(GD-MŞ)

12.12.2012 18:03:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT