1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 4 Eylül Belediyespor Başkanı Ahmet Polat'tan Taraftarlara Çağrı

4 Eylül Belediyespor Başkanı Ahmet Polat'tan Taraftarlara Çağrı

4 Eylül Belediyespor Başkanı Ahmet Polattan Taraftarlara Çağrı
A+A-

4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat Sivaslı taraftarları Belediyespor'un hem futbolda hem de voleybolda oynayacağı müsabakalara davet etti. Sivaslıları takımlarını desteğe çağıran Polat,

4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat Sivaslı taraftarları Belediyespor'un hem futbolda hem de voleybolda oynayacağı müsabakalara davet etti.
Sivaslıları takımlarını desteğe çağıran Polat, "Hafta sonu iki tane önemli maçımız var. Futbolda Erzincan Refahiyespor ile kendi sahamızda karşılaşacağız. Voleybolda da Maliye Milli Piyango ile karşılaşacağız. Futbolda Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu'nda Pazar günü saat 13:30'da Erzincan Refahiyespor'u misafir edeceğiz. İnşallah bu maçı ve diğer maçlarımızı kazanacağız" dedi.
Sezonun kısa zaman sonra biteceğini ifade eden Polat, "Özellikle iç sahamızda oynadığımız bütün maçlarımızı kazanmak zorundayız. Bu konuda da hem oyuncularımıza hem teknik kadromuza güvenimiz tam" diye konuştu.
Voleybol takımı hakkında da bilgi veren Başkan Polat ,"Voleybolda da geçen hafta iyi oynamadık, yenildik. Şimdi biraz tehlikeli bir sınıra düştük. İnşallah pazar günü saat 17.00'de 4 Eylül Kapalı Spor Salonu'nda yine voleybolseverleri ve hemşehrilerimizi, taraftarlarımızı salonuna bekliyoruz, bize destek olsunlar. Maliye Milli Piyango'yu yenerek bu şansızlığımızı kırmak istiyoruz " dedi.
(UY-ZB-Y)

15.02.2013 13:07:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT