1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 4 Bin Koli Gıda Yardımı Dağıtılacak

4 Bin Koli Gıda Yardımı Dağıtılacak

4 Bin Koli Gıda Yardımı Dağıtılacak
A+A-

Kilis Belediyesi ile İstanbul-Kilis Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yaşar Aktürk tarafından, kentteki yoksullara 4 bin koli gıda yardımı dağıtılacağı bildirildi. Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi B

Kilis Belediyesi ile İstanbul-Kilis Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yaşar Aktürk tarafından, kentteki yoksullara 4 bin koli gıda yardımı dağıtılacağı bildirildi.
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, İstanbul-Kilis Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yaşar Aktürk tarafından 2 bin koli gıda paketi ve belediye olarak da kendilerinin 2 bin gıda paketi olmak üzere, yoksul vatandaşlara 4 bin gıda paketi dağıtımına başladıklarını söyledi.
Başkan Bulut, iş adamı Yaşar Aktürk'e gönderdiği yardımlardan dolayı teşekkür ettiğini belirterek, "Sayın Aktürk bizi kırmayarak 2 bin koli gıda paketi yardımı yaptırdı. Aynı paketten belediye olarak biz de 2 bin tane yaptırdık. Kilis'te bulunan fakirlere dağıtımına başladık. Kısa süre içerisinde dağıtımını tamamlayacağız. Kilis halkı olarak Sayın Aktürk ve yönetim kurulu üyelerine minnetlerimi ifade etmek istiyorum" dedi.
(MAD-MAD-SO-Y)

11.02.2013 13:26:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT