1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 3 saatliğine İstanbul’a geldi

3 saatliğine İstanbul’a geldi

3 saatliğine İstanbul’a geldi
A+A-

Günlerdir duyurulan Türk Telekom reklamı için Türkiye’ye 3 saatliğine gelen Cristiano Ronaldo’nun önümüzdeki günlerde basın toplantısı için tekrar geleceği belirtildi.

Portekiz-Belçika karşılaşması sonrası reklam çekimleri için üç saatliğine İstanbul’a geldi ve İspanya’ya döndü. Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo, 3 saatliğine İstanbul’a geldi ve gitti.

Sabah’ın haberine göre, özel uçakla İstanbul’a gelen Portekizli yıldız, Türk Telekom’un üç saatlik reklam filmi çekimi sonrası İspanya’ya yine özel uçağıyla geri döndü. İstanbul’daki bir bayide geçen reklam filminde bulunan herkesle gizlilik anlaşması imzalandı. Çekimlerde çok profesyonel olan Ronaldo’nun önümüzdeki günlerde tekrar İstanbul’a gelip basın toplantısı yapacağı öğrenildi.

Avrupa ve Türkiye’de gösterime giren reklam filminde sahadaki hızını kaybeden Portekizli yıldızı inceleyen bilim adamları tekrar hızlanması için Ronaldo’ya Türkiye’ye gitmesini söylüyor. Türkiye’ye bir bayiye gelen Ronaldo’nun Türkçe konuşması dikkat çekiyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT