1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 3. Giresun Alışveriş Günleri Başladı

3. Giresun Alışveriş Günleri Başladı

3. Giresun Alışveriş Günleri Başladı
A+A-

Bu yıl 3.'sü yapılan Giresun Alışveriş Günleri başladı. 16-20 Ocak tarihleri arasında 4 gün sürecek olan kampanya ile ilgili olarak bir açıklama yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çak

Bu yıl 3.'sü yapılan Giresun Alışveriş Günleri başladı. 16-20 Ocak tarihleri arasında 4 gün sürecek olan kampanya ile ilgili olarak bir açıklama yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu Giresun'da kazanılan ve harcanılan bir ekonomik döngünün ekonomik ve sosyal anlamda şehir hayatında pozitif bir katma değer sağladığını belirterek etkinliğin amacının hem yerel mağazaların ulusal çaptaki mağazalara karşı ayakta durmasına destek olmak hem de tüketicinin ucuz, bol ve kaliteli ürünlerle buluşmasını sağlamak olduğunu vurguladı.
Çakırmelikoğlu "Böylelikle Giresun'da var olan ticari potansiyel açığa çıkartılarak şehir hayatında ekonomik ve sosyal anlamda bir dinamizm sağlanmış olacaktır. Sanayi altyapısı düşük olan bir ilde yerel firmaların ayakta kalabilmesi için bu tarz organizasyon ve yaklaşımların desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sembolik hale gelen, GTSO üyelerinin ve halkının ortak bir amaçta birlik ve beraberlik içinde olduklarının en büyük göstergelerinden biri olan kampanyaya Ordu halkını ve civar illeri de davet ediyoruz" dedi.
(MB-ÖS-Y)

16.01.2013 14:24:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT