1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 28 Yaşındaki İlkay Kalbine Yenildi

28 Yaşındaki İlkay Kalbine Yenildi

28 Yaşındaki İlkay Kalbine Yenildi
A+A-

Derince'nin Yavuz Sultan Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan 28 yaşındaki İlkay Kaya, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Nevzat ile Nafiye Kaya çiftinin dört çocuğundan biri olan Here

Derince'nin Yavuz Sultan Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan 28 yaşındaki İlkay Kaya, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Nevzat ile Nafiye Kaya çiftinin dört çocuğundan biri olan Hereke Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü mezunu İlkay Kaya, önceki akşam ailesi ile birlikte oturup sohbet ettikten sonra uyumak için odasına gitti. Sabah uyanması gereken saatte uyanmayan İlkay Kaya'yı merak eden ailesi genç kızın odasına gittiğinde kendisini yatağında hareketsiz buldu.
Eve çağırılan sağlık ekipleri genç kızın geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini belirledi. Kaya ailesi, kızlarının beklenmedik ölümü karşısında yıkıldı. Kaya'nın cenazesi Derince Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı. Buradan yakınları tarafından alınan cenaze 60 Evler Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Çınarlı Mezarlığı'nda toprağa verildi.
(NA-MA-HO-Y)

04.02.2013 12:08:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT