1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 27 Yaşındaki Ece, Kansere Yenik Düştü

27 Yaşındaki Ece, Kansere Yenik Düştü

27 Yaşındaki Ece, Kansere Yenik Düştü
A+A-

Hayatının baharında bağırsak kanserine yakalan 27 yaşındaki Ece Özcanlı, hayatını kaybetti. Almanya'da yaşayan ve Ordulu olan Ece Özcanlı, iki yıl önce yakalandığı bağırsak kanserine yenik düştü. E

Hayatının baharında bağırsak kanserine yakalan 27 yaşındaki Ece Özcanlı, hayatını kaybetti.
Almanya'da yaşayan ve Ordulu olan Ece Özcanlı, iki yıl önce yakalandığı bağırsak kanserine yenik düştü. Ece Özcanlı, Almanya'ya ilk göç eden Türk kafilesinde yer alan öğretmen bir annenin ikinci çocuğu olarak 1985 yılında Almanya'da dünyaya geldi. Sunay ve Yusuf Özcanlı çiftinin biricik kızları Ece Özcanlı, 25 yaşında hayatının baharında yakalandığı hastalıkla mücadele ederken geçtiğimiz gün hayata gözlerini yumdu.
Genç Ece'nin cansız bedeni Ordu'ya getirilirken cenaze namazı bugün Ordu Bahçelievler'deki evinden alınarak Bahçelievler Camii'nde kılındıktan sonra şehir mezarlığına defnedildi.
Ordu TV 52 Genel Yayın Yönetmeni Akın Çiçek'in yeğeni olan Özcanlı'nın cenazesine Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ve çok sayıda dost ve akrabası katıldı.
Cenaze töreninde gözyaşları sel olup akarken, tabutun üstüne serilen beyaz gelinlik ise yürekleri dağladı. Gelinlik giyemeden hayata veda eden Özcanlı'nın tabutunun üstüne aşığı olduğu Orduspor ve Fenerbahçe atkısı yer aldı.
(RCP-SLH-Y)

06.12.2012 17:28:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT