1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 225 Cep Telefonu Silindirle İmha Edildi

225 Cep Telefonu Silindirle İmha Edildi

225 Cep Telefonu Silindirle İmha Edildi
A+A-

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü operasyonda, kaçak 225 cep telefonu ele geçirildi. El konulan 225 cep telefonu ile bir fotoğraf maki

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü operasyonda, kaçak 225 cep telefonu ele geçirildi. El konulan 225 cep telefonu ile bir fotoğraf makinesi üzerinden silindir geçirilerek imha edildi. Yaklaşık maliyeti 50 bin lira olan ve imha edilen 225 cep telefonunun arasında bin 500 liralık telefonlar da görüldü.
İmha işleminin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Kararı'yla alındığı bildirildi. İmha işlemi sırasında Encümen Kararı ile oluşturulan komisyonda bulunan encümen üyesi İ. Halil Kaya, M. Sadık Sade, Yusuf Mert de hazır bulundu.
Encümen Üyesi Halil Kaya, imha edilen cep telefonlarıyla alakalı şunları söyledi:"Şanlıurfa emniyetimiz tarafından bize tutanakla teslim edilen kaçak cep telefonlarını imha ettik.Bundan sonra emniyetimizle birlikte bu kaçağın önüne geçmek istiyoruz. İmha edilen telefonları arasında envai çeşit telefon bulunuyor. 50 lirayla bin 500 lira arasında değişen fiyatlarda telefonlar vardı."
(MUD-HO-Y)

25.01.2013 11:38:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT