1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 2013 Yılının Köy Teftiş Gezileri Başladı

2013 Yılının Köy Teftiş Gezileri Başladı

2013 Yılının Köy Teftiş Gezileri Başladı
A+A-

Soma Kaymakamı Abdülkadir Karataş, her yıl geleneksel hale getirdiği köy teftiş ziyaretleri kapsamında, 2013 yılının ilk teftişini gerçekleştirdi. İl Genel Meclis üyeleri İbrahim Demiraslan, Ahmet Ak

Soma Kaymakamı Abdülkadir Karataş, her yıl geleneksel hale getirdiği köy teftiş ziyaretleri kapsamında, 2013 yılının ilk teftişini gerçekleştirdi.
İl Genel Meclis üyeleri İbrahim Demiraslan, Ahmet Akar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy, İlçe Müftü Vekili Emin Yıldırım, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Kaya, Sağlık Grup Başkanı Mustafa Babacan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Semiha Gürleyen ile birlikte ilk olarak ziyarete Kozanlı Köyü'nden başlayan Kaymakam Karataş, köydeki eksiklik ve ihtiyaçlar konusunda bilgiler aldı. Sonrasında sırasıyla Hacıyusuf, Dereköy, Eynez ve Adil Köy'de eksikleri tespit eden Kaymakam Karataş, "Köylerimizin eksiklerini ve yapılan yatırımları tespit etmek amacıyla 2013 yılının ilk teftiş programına başladık. İlk gittiğimiz köylerde gördük ki genel sorunlar yani içme suyu, kanalizasyon, çevre düzenlemeleri sorunlarının olmadığını gördük. Bu ziyaretlerle köylerin varsa ihtiyaçlarını tespit ederek programımıza alıyoruz ve en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz" dedi.
(YS-ERG-Y)

16.01.2013 10:44:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT