1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 2013 Yılı Kültür Ve Sanat Programı Belli Oldu

2013 Yılı Kültür Ve Sanat Programı Belli Oldu

2013 Yılı Kültür Ve Sanat Programı Belli Oldu
A+A-

Yalova Belediyesi Kültür ve Sanat Programı belli oldu. 11 Ocak-21 Nisan tarihleri arasını kapsayan program bir çok önemli etkinlik yer alıyor. Yalova kültür ve sanat etkinlikleri 11 Ocak 2013 tarihi

Yalova Belediyesi Kültür ve Sanat Programı belli oldu. 11 Ocak-21 Nisan tarihleri arasını kapsayan program bir çok önemli etkinlik yer alıyor.
Yalova kültür ve sanat etkinlikleri 11 Ocak 2013 tarihinde start alacak. Ünlü tiyatro oyunları, konserler ve söyleşilerin yer aldığı programla ilgili açıklama yapan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, "Geleneksel hale getirdiğimiz etkinliklerimiz ile Yalovamızı bir kültür-sanat şehri haline dönüştürüyoruz. Kültür faaliyetlerimizin, ülkemizdeki bir çok şehirden daha aktif olduğunu söyleyebiliriz. Bu da Yalovamızın kültür ve sanat etkinlikleri bakımından ne kadar önemli bir il olduğunun göstergesidir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, 2013 yılında da kültür-sanat etkinliklerimizi sürdürüyoruz. 11 Ocak 2013 tarihinde başlayacak etkinliklerimiz, 28 Nisan 2013 tarihine kadar sürecektir. Kültür-sanat etkinlikleri arasında; anma geceleri, konserler, şiir dinletisi, yarışmalar, söyleşi ve ünlü sanatçıların tiyatro oyunları yer alacak ve etkinlikler Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Kış aylarında başlayan kültür ve sanat etkinliklerimizi, bahar ve yaz aylarında da devam ettireceğiz. Herkesin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz etkinliklerimize sizlerin katılımı, bizleri mutlu edecektir" dedi.
(SÇ-YS)

04.01.2013 18:47:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT