1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 2013 Yılı Belediyeler Birliği Toplantısı Düzenlendi

2013 Yılı Belediyeler Birliği Toplantısı Düzenlendi

2013 Yılı Belediyeler Birliği Toplantısı Düzenlendi
A+A-

Afyonkarahisar Dinar ilçesinde 15 belediye ve İl Özel İdaresi'nden oluşan Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği toplantısı, Dinar Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. Dinar ve Çevresi

Afyonkarahisar Dinar ilçesinde 15 belediye ve İl Özel İdaresi'nden oluşan Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği toplantısı, Dinar Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.
Dinar ve Çevresi Sürdürülebilir Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği tüzüğünün 11'inci maddesi gereğince Belediye Başkanı Saffet Acar'ın Başkanlığında 2013 yılının ilk birlik meclis toplantısı yapıldı. Birlik Çevre Mühendisi İsa Akar tarafından hazırlanan slayt sunumunun ardından konuşan Dinar Belediyeler Birliği Başkanı ve Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, birliğin katı atık bertaraf tesisi için ihale aşamasında olduğunu ve finansman sağladıkları takdirde ihaleye çıkılacağını söyledi.
Başkan Acar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'dan Nisan ve Mayıs aylarında randevu alınarak 15 belediye başkanı ile ziyarette bulunacağını söyledi.
(MK-GC-SK-Y)

06.02.2013 17:37:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT