1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 2 Yıl Önceki Cinayetle İlgili 3 Kişi Tutuklandı Emrah Varol Denizli

2 Yıl Önceki Cinayetle İlgili 3 Kişi Tutuklandı Emrah Varol Denizli

2 Yıl Önceki Cinayetle İlgili 3 Kişi Tutuklandı  Emrah Varol    Denizli
A+A-

Denizli'nin Honaz ilçesinde 2 yıl önce evinde ölü bulunan Şaziye A. ile ilgili sürdürülen soruşturmada, öldürülen kadının annesi ve 2 kardeşi tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Honaz ilçesine bağlı

Denizli'nin Honaz ilçesinde 2 yıl önce evinde ölü bulunan Şaziye A. ile ilgili sürdürülen soruşturmada, öldürülen kadının annesi ve 2 kardeşi tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Honaz ilçesine bağlı Aydınlar köyünde 2 yıl önce evinde ölü bulunan Şaziye A.'nın ölümüyle ilgili soruşturmaya devam edildi. Soruşturma kapsamında Şaziye A.'nın ölümü şüpheli bulunarak ceset İzmir Adli Tıp'a gönderildi. Burada yapılan otopside Şaziye A.'nın boğazına sert darbeler aldığı belirlendi. Bunun üzerine Şaziye A.'nın annesi N.Ç., erkek kardeşleri F.Ç. (46), F.H.Ç. (48), Ö.Ç., U.Ç. ve görümcesi E.Ç. gözaltına alındı. Sorgunun ardından mahkemeye sevkedilen şüphelilerden anne N.Ç., ile kendisine yardım ettiği iddia edilen oğulları U.Ç. ve Ö.Ç., tutuklandı. Diğer 3 şüpheli ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
(EV-YHY-Y)

20.02.2013 19:09:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT