1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 2.uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği Başlıyor Antalya

2.uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği Başlıyor Antalya

2.uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği Başlıyor  Antalya
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yenimahalle Kültür Merkezi ve Kırmızı Kalem Tiyatro işbirliği ile gerçekleştirilen 2. Uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği 4-9 Şubat tarihleri arasında Antalya'nın 3 fa

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yenimahalle Kültür Merkezi ve Kırmızı Kalem Tiyatro işbirliği ile gerçekleştirilen 2. Uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği 4-9 Şubat tarihleri arasında Antalya'nın 3 farklı sahnesinde perdelerini açıyor.
Çocuklar için düzenlenen kukla, fotoğraf ve dans atölyelerinin yanı sıra yetişkin oyuncular için de drama atölye çalışması yapılacak olan şenliğe usta oyuncular ve başarılı tiyatro grupları katılıyor.
Profesör Dr. Semih Çelenk, Doç. Dr. Tülin Sağlam, Öğretim Görevlisi Ayten Huzur Öğütçü, Sanatçı-Yönetmen Tamer Levent, Eskişehir Şehir Tiyatroları, İstanbul Hal Tiyatrosu, Uçaneller Kukla Evi, Nurnberg Çocuk Tiyatrosu, Kırmızı Kalem Tiyatro, Tiyatrolimpos, Antalya Bölge Tiyatrosu ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nun konuk olacağı şenlikteki tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu bildirildi.
(SK-Y)

29.01.2013 12:44:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT