1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 2 Aydır Kayıp Eşini Arıyor

2 Aydır Kayıp Eşini Arıyor

2 Aydır Kayıp Eşini Arıyor
A+A-

Zonguldak'ta oturan Mehmet Çavdar, 2 ay önce kayıplara karışan eşini arıyor. Zonguldak'ın Kozlu ilçesine bağlı Örencik Köyü'nde outran Mehmet Çavdar, 2 ay once kızının yanına gittiğini söyleyerek e

Zonguldak'ta oturan Mehmet Çavdar, 2 ay önce kayıplara karışan eşini arıyor.
Zonguldak'ın Kozlu ilçesine bağlı Örencik Köyü'nde outran Mehmet Çavdar, 2 ay once kızının yanına gittiğini söyleyerek evden ayrılan ve birdaha haber alamadığı eşini arıyor. 7 yıl once evlendikleri eşi Ayfer Çavdar'ın hayatından endişe ettiğini belirten Mehmet Çavdar, şuana kadar hiç bir iz bulamadıklarını da ifade etti. Eşinini 24 Aralık'ta evden ayrıldığını belirten Mehmet Çavdar, "Eşim 24 Aralık'ta benim evde olmadığım bir saatte, 'kızıma gidiyorum' diyerek evden ayrılmış. Akşama kadar dönmesini bekledik. Akşam da eve gelmeyince telaşlandık ve jandarma karakoluna giderek, müracaatta bulunduk. Eşimin fotoğraflarını da karakola verdik. Cumhuriyet Savcılığı'na da müracaatta bulundum. 2 ay zaman geçmesine rağmen eşim halen bulunmadı. Hiç bir ize rastlayamadık. Ne yapacağımı bilemiyorum" dedi.
Mehmet Çavdar ilk eşinin ise yaklaşık 12 yıl once yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle vefat ettiğini belirtirken, kayıp eşinin hayatından endişe ettiğini ifade etti. Yetkililerden yardım isteyen Çavdar, eşini görenlerin güvenlik güçlerine haber vermesini istedi.
(SD-

13.02.2013 12:01:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT