1. HABERLER

  2. YEREL

  3. '16 Yaşındaki Kız Çocuğu' Tuvalette (Helada) Doğurdu Bebeği Terketti (3.Sayfa)

'16 Yaşındaki Kız Çocuğu' Tuvalette (Helada) Doğurdu Bebeği Terketti (3.Sayfa)

'16 Yaşındaki Kız Çocuğu' Tuvalette (Helada) Doğurdu Bebeği Terketti (3.Sayfa)
A+A-

Bolu'da Çocuk yaşta bir kız doğum yaptı ! Bolu’da 16 yaşındaki D.D., hastanenin tuvaletinde çocuğunu doğurdu. 18 yaşındaki mahalle arkadaşından hamile kalan kız, üniversite hastanesinde doğurdu çocuğu klozete bırakıp kaçtı.İŞTE HABERİN DETAYI

Bolu’da 16 yaşındaki D.D., hastanenin tuvaletinde doğum yaptıktan sonra bebeğini tuvalette bırakarak kaçtı. Polis güvenlik kamerası görüntülerinden D.D. ve erkek arkadaşını gözaltına aldıktan sonra serbest bıraktı.

 

 


Edinilen bilgiye göre, olay, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi'nde meydana geldi. 16 yaşında D.D., muayene için hastaneye geldi. Muayene sonrasında hastanenin tuvaletine giden D.D. klozetin üzerinde doğum yaptı. D.D. hastaneden koşarak kaçarken, hastane görevlileri kız bebeğin ağlama sesini duydular.

 

 

 

Tuvalette yerde bulunan bebeğe hemşireler tarafından müdahale edildi. Olaydan sonra polis ekipleri hastanenin güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan araştırmalar sonrasında D.D. ve aynı mahallede yaşadığı ifade edilen 18 yaşındaki şahıs gözaltına alındı. İfadeleri alınan D.D. ve erkek arkadaşı serbest bırakıldı. D.D.'nin ifadesinde ağladığı belirtilirken, erkek arkadaşı ile evleneceği öğrenildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT