1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 16 Yaşındaki Gencin Başı Gövdesinden... (Tren Kazası)

16 Yaşındaki Gencin Başı Gövdesinden... (Tren Kazası)

16 Yaşındaki Gencin Başı Gövdesinden... (Tren Kazası)
A+A-

Başkent Ankara'da 16 yaşındaki bir genç demiryolundan karşıya geçmek isterken trenin altında kaldı ve feci şekilde yaşamını yitirdi! Tren öyle bir suratla çarptı ki Melih Baran'ın başı ve gövdesi birbirinden ayrıldı! Olayla ilgili Soruşturma başlatıldı.

ANKARA'DA FECİ KAZA!

Başkent Ankara'da 16 yaşındaki bir genç demiryolundan karşıya geçmek isterken trenin altında kaldı ve feci şekilde yaşamını yitirdi! Tren öyle bir suratla çarptı ki Melih Baran'ın başı ve gövdesi birbirinden ayrıldı! Soruşturma başlatıldı.

tren kazası
 
SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Olay, gece saatlerinde Sincan-Kayaş seferini yapan trenin Mamak Saimekadın istasyonuna gelmesinin ardından meydana geldi. 16 yaşındaki Melih Baran adlı gencin Saimekadın istasyonuna yaklaşık 100 metre uzaklıktaki demiryolunun üzerinden yolun karşısına geçmek istemesi feci kazaya davetiye çıkardı.
Gencin yolun karşısına geçmeye çalışırken Sincan-Kayaş seferini yapan tren hızla Melih Baran'a çarptı. Feci şekilde can veren Melih Baran olay yerinde can verdi. Kazada gencin başı ile gövdesi birbirinden ayrıldı.  Kazanın ardından tren makinisti gözaltına alınarak soruşturma başlatıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT