1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 15 İlçe Müftüsü Soma'da Toplandı

15 İlçe Müftüsü Soma'da Toplandı

15 İlçe Müftüsü Somada Toplandı
A+A-

Manisa merkez ve 15 ilçesinin müftüleri, İl Müftüsü Sinan Cihan'ın başkanlığında Soma ilçesinde istişare toplantısı yaptı. Soma İlçe Müftülüğü'nde bir araya gelen müftüler, İl Müftüsü Cihan'ın başkan

Manisa merkez ve 15 ilçesinin müftüleri, İl Müftüsü Sinan Cihan'ın başkanlığında Soma ilçesinde istişare toplantısı yaptı.
Soma İlçe Müftülüğü'nde bir araya gelen müftüler, İl Müftüsü Cihan'ın başkanlığında il ve ilçelerdeki müftülük faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. İdari konuların da konuşulduğu toplantıda, Kur'an kursları, camilerin durumları, faaliyetler ve etkinlikler konuşuldu. Müftü Cihan, "Bu toplantılarımızı aylık olarak farklı ilçelerde gerçekleştiriyoruz. 2013 yılının ilk toplantısını da Soma ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yılın değerlendirmesini ve bu yıl yapılması gerekenler hakkında müftülerimiz ile görüş alışverişi şeklinde bir değerlendirmede bulunacağız" dedi.
Soma İlçe Müftüsü Mehmet Karatuğ ise, İl Müftüsü Sinan Cihan ve ilçe müftülerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.
(YS-ERG-Y)

10.01.2013 10:16:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT