1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 14 Şubat Saat 14.00'te Çalıştığı Kurumda Evlendi

14 Şubat Saat 14.00'te Çalıştığı Kurumda Evlendi

14 Şubat Saat 14.00te Çalıştığı Kurumda Evlendi
A+A-

Sivas'ın Yıldızeli ilçesi Tapu Müdürü Erol Çakmak, 14 Şubat saat 14.00'te çalıştığı kurumda Şengül Çakmak'la dünya evine girdi. Çakmak çiftinin nikah şahitliğini Yıldızeli Nüfus Müdürü Kadim Kabasaka

Sivas'ın Yıldızeli ilçesi Tapu Müdürü Erol Çakmak, 14 Şubat saat 14.00'te çalıştığı kurumda Şengül Çakmak'la dünya evine girdi.
Çakmak çiftinin nikah şahitliğini Yıldızeli Nüfus Müdürü Kadim Kabasakaloğlu ve Mal Müdürü Mehmet Adıgüzel yaptı. Çiftlerin ''Evet'' diyerek imza atmalarının ardından nikah memuru Ekrem Okatan evlilik cüzdanını Şengül Çakmak'a teslim etti ve mutluluklar diledi.
Çalıştığı kurumda evlenmenin mutluluğunu yaşayan Erol Çakmak, "Bugün özel bir gündü, biz de kendimiz için daha özel bir hale getirmek ve sevgililer günümüzle evlilik yıl dönümümüzü aynı güne denk getirmek istedik. Nikah törenimizin burada olmasının nedeni ise eşim Malatyalı, ben Tokatlıyım. Sivas'ı seçerek orta bir yerde buluştuk. Aynı zamanda ekmeğimizi kazandığımız bir yer olması nedeniyle Yıldızeli'ni seçtik. Mutluluğa buradan başlıyoruz. Nikah törenimize katılan herkese ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
(AK-UY-ZB-Y)

14.02.2013 16:08:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT