1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 13 Nisan İŞKUR iş ilanları!

13 Nisan İŞKUR iş ilanları!

13 Nisan İŞKUR iş ilanları!
A+A-

2019 Nisan ayında toplamda 61.779 açık iş ilanları bulunmaktadır.

İŞKUR'da, 2019 Nisan ayında toplamda 61.779 açık iş ilanları bulunmaktadır. Açık olan iş ilanları arasında Türkiye geneli 1993 garson (servis elemanı) alımı ile ilgili ilanlarda var. Aşağıda garson (servis elemanı) alan kamu kurum ve özel sektör kuruluşlarının İŞKUR üzerinden yayınladıkları iş ilanları yer almaktadır. Peki İŞKUR 2019 Nisan ayı iş ilanları! 1993 garson (servis elemanı) alım başvuru şartları nedir? İşte tüm detaylar.

ŞKUR 05 Nisan 2019'da toplamda 61 bin 779 açık iş ilanları yayınladı. Yayınlanan iş ilanları kapsamında 1993 garson (servis elemanı) alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye genelinde yayınlanan garson alımı ile ilgili iş ilanları haber içeriğinde yer almaktadır. Başvuru şartları ilan detaylarının her birinde değişiklik göstermektedir. Başvurular başlamış olup, yapılacak başvurular İŞKUR üzerinden olacaktır. Peki İŞKUR 2019 Nisan ayı iş ilanları! 1993 garson (servis elemanı) alım başvuru şartları nedir? İşte tüm detaylar. İŞKUR Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (kısaca İŞKUR), Türkiye'de istihdamın korunmasına, geliştirilmesine, yaygınlaştırılmasına ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ilgili kuruluşu olup, özel hukuk hükümlerine tâbi, tüzel kişiliği haiz, idarî ve malî bakımdan özerk bir kamu kuruluşudur. (TAKVİM)

İŞKUR NİSAN AYI İŞ İLANLARI İÇİ TIKLAYINIZ

A+A-

HABERE YORUM KAT