1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. 12 bin çocuk ve 3 bin kadın kayıp

12 bin çocuk ve 3 bin kadın kayıp

12 bin çocuk ve 3 bin kadın kayıp
A+A-

Avrupa’da refakatsiz 150 bin çocuktan 12 bini kayıp. 3 bin sığınmacı kadından da bir haber alınamıyor. Almanya gay, lezbiyen dahil mülteci çocukları evlat edinenlere, 900 Euro aylık veriyor.

Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki mülteci kamplarında kalan kimsesiz çocuklar, eşcinsel çiftler tarafından evlatlık ediniyor.

Uluslararası Mülteci Hakları Derneği'nin Avrupa'daki mülteci kamplarına dair gözlemleri içeren “Umuda kapanan kapı, Avrupa'nın mültecilere bakışı” adlı rapor, acı bir gerçeği ortaya koydu. Uluslararası Mülteci Hakları Derneği Başkanı Avukat Uğur Yıldırım, Almanya, Fransa, Belçika ve Hollanda'yı ziyaret edip buradaki mültecilerin durumlarını yerinde incelediklerini anlattı.

Dünyanın en fazla yaşlı nüfusa sahip ikinci ülkesi Almanya'nın, okumuş, nitelikli, yetenekli ve genç mülteci istediğini ifade eden Yıldırım şunları söyledi:

AKIBETLERİ MEÇHUL

“Özelikle refakatsiz çocukları istiyorlar. Türkiye'de yaklaşık 53 bin refakatsiz çocuk var. Avrupa'da ise 150 bin refakatsiz çocuk var. Refakatsiz çocuk, hukuken velisi olmayan çocuk demek.

Bu çocuklardan 12 bininin de kayıp olduğunu, Avrupa kendisi resmi rakamlarla açıkladı.. Çocuklar kaydı yapıldıktan sonra kayboldu. Yolda öleni, kalanı, kaybolanı söylemiyorum. 3 bin de kadın kayıp. Bunlar, hangi organ mafyasında, hangi fuhuş mafyasında, bilmiyoruz.”

MÜSLÜMANLAR DUYARSIZ

Avrupa'da birçok yerde gay, lezbiyen, trans çiftlerin, aile kabul edildiğini belirten Yıldırım, “Çocuk yapmaları mümkün olmayan bu bireyler, dolayısıyla çocuk edinmeyi en fazla isteyen kesim oluyor. Bunlar mülteci çocuklar da olabiliyor.

Almanya gay, lezbiyen dahil mülteci çocukları evlat edinenlere, 900 euro aylık veriyor. Fakat bu ciddi şekilde ahlaki dejenerasyona neden oluyor. Müslüman ailelerden evlat edinenler ise yok denecek kadar az” şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT