1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Transfer Sürprizi...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Transfer Sürprizi...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Transfer Sürprizi...
A+A-

BAL Ligi 1 Gurup da şampiyonluk mücadelesi veren Bayburt Gurup Özel İdare Gençlik Ve Spor Kulübü Transfer çalışmalarına devam ediyor. BAL Ligi 3 gurup da Şampiyonluk mücadelesi veren ve ligde 3 sır

BAL Ligi 1 Gurup da şampiyonluk mücadelesi veren Bayburt Gurup Özel İdare Gençlik Ve Spor Kulübü Transfer çalışmalarına devam ediyor.
BAL Ligi 3 gurup da Şampiyonluk mücadelesi veren ve ligde 3 sırada bulunan Çarşamba Spor Futbol takımında Santrafor mevkisinde oynayan Gökhan Özkan'ı renklerine bağlayan Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Hikmet Şentürk, Teknik Sorumlu Şükrü Kayalı ve Yönetici Hakan Kobal ile birlikte Bayburt Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü''nü kutladılar ve yeni transfer Gökhan Özkan'a Basın önünde imza attırdılar.
Kulüp Başkanı Hikmet Şentürk''Kışın bu soğuk gününde Gökhan arkadaşımız bize güvendi geldi. İnşallah hayırlı olur. Bütün basın mensuplarının bu gününü kutluyorum. Bir iki tane daha transferimiz var onları da gerçekleştirip Pazartesi günü Trabzon'a kampa gideceğiz. Takımımızda belirlediğimiz kriterler bellidir.Hiçbir sporcumuzun bir kuruş alacağı yoktur. Kadro dışı bıraktığımız sporcularımız bizim sözleşmeli sporcularımızdır. Hata yapmak küçüklerin affetmek de yönetim kurulu ve teknik ekibin yükümlüğündedir. Zaman her şeyi gösterecektir.''
Şampiyonluk hedeflediği için Bayburt'a geldiğini belirten Gökhan Özkan''Ben buraya Çarşamba spor'dan şampiyonluk hedefiyle geldim. Bu hedefte katkım için bütün özveriyi göstereceğim. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim.'' dedi.
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor teknik sorumlusu Şükrü Kayalı ise''Transfer çalışmalarımız Yönetim kurulumuzun desteğiyle devam ediyor. Bize yararlı olacağını düşünerek bu transferi gerçekleştirdik. Kendisine hoş geldin diyoruz. Bu günden itibaren idmanlara başladık. Pazar gününe kadar kendi tesislerimizde idmanlara devam edip Pazartesi gününden itibaren Trabzon'da kamp çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kesinlikle hedefimiz 3.ligdir. Bu hedeften şaşmadan şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz.'' Dedi.
Bayburt Grup Özel İdare Spor Kulübü Yöneticisi Hakan Kobal "Takımımız Bayburt Gurup'un destekleriyle 3. Lig yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Bilhassa herkesin ve her kesimin taşın altına elini koymasını bekliyoruz. Bize köstek olmasın, destek olsunlar." dedi.
Yeni Transfer Gökhan Özkan Bayburt Basınının önünde sözleşmeye imza atarak Bayburt Grup Özel İdare Sporlu oldu.
(MY-AT-Y)

10.01.2013 17:58:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT