1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Serdar Adıyaman Bitlis

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Serdar Adıyaman Bitlis

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü  Serdar Adıyaman    Bitlis
A+A-

Bitlis'in Ahlat İlçe Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, medyanın günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğunu ifade etti. Mesajında, her

Bitlis'in Ahlat İlçe Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, medyanın günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğunu ifade etti.
Mesajında, her vatandaşın haber alma hakkını sağlayan medya çalışanlarının çok zor şartlar altında fedakârca mesleklerini yaptıklarını belirten Başkan Çoban "Medya, toplumsal bilinci artırmak ve güçlendirmek, kamu yararını her zaman ön planda tutmak ve farklı seslerin topluma duyurulmasında çok önemli fonksiyonlara sahiptir. Basın ve gazeteciliğin haber vermenin, haberi duyurmanın ötesinde toplumsal bilincin oluşmasında, günlük hayatın vazgeçilemez bir öğesidir. Kamuoyunu, doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren, görevini ifa ederken karşılaştığı sorunları basın meslek ilkeleri çerçevesinde kamuoyuna duyuran gazeteciler, çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur. Milletin aydınlanmasında ve bilinçlenmesinde görev yapan bu kıymetli meslek mensubu kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en kalbi duygularımla kutlar; mutluluk, başarı, sağlık ve esenlikler dilerim" diye belirtti.
(SAD-MET-Y)

11.01.2013 16:20:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT