1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
A+A-

İbrahim Yücel Anaokulu ve İlkokulu öğrencileri, Müdür Yardımcısı ve eğitim uzmanı Hasan Güller ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Özlem Karataştan ile birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret edip, 1

İbrahim Yücel Anaokulu ve İlkokulu öğrencileri, Müdür Yardımcısı ve eğitim uzmanı Hasan Güller ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Özlem Karataştan ile birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret edip, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Ziyarette konuşan Hasan Güller, "Okulun yayın kolu öğrencileriyle, basın nasıl çalışıyor öğrenmek için buradayız. Ayrıca, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlamak için buradayız. Ana sınıfı ve ilkokul kısmında olan öğrencilerimizle günü kutlamaya geldik. Bizler de geleceğin gazetecisiyiz diyorlar" ifadelerini kullandı.
Minik öğrenciler ise hep bir ağızdan, "İyi ki varsınız, gününüz kutlu olsun" dedi.
Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyesi Ali Er ise, "Minik yavrularımızın bizim mesleğimize heveslenmelerini takdirle karşılıyoruz. Doğru ve ilkeli çalışıldığı zaman kutsal bir meslektir. Gecesi ve gündüzü, yazı kışı olmayan gazetecilik mesleğinde hizmet için çalışırlar" diyerek, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
(NA-SO-Y)

10.01.2013 17:26:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT