1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
A+A-

Malatya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, "Basın, toplumun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir paya sahiptir" dedi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gün

Malatya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, "Basın, toplumun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir paya sahiptir" dedi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada gazetecilerin gününü kutlayan İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, "Basın farklı görüş ve düşünceleri doğru, tarafsız, objektif bir şekilde ortaya koyarak, toplumun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir paya sahiptir. Her an her yerde, toplumun gözü, kulağı ve sesi olma özelliğini başarıyla yerine getiren, çağdaş dünyada iletişimin en etkili kanalı olan basın, görevini ifa ederken polislerin her zaman en büyük destekçisi olmuştur" ifadelerini kullandı.
Aygün, "Kamuoyunun sesi ve toplumun nabzı olan, yürütülen hizmetlerin halkımıza ulaştırılmasında ciddi görevler üstlenen değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, zor şartlar altında ve basın ilkeleri doğrultusunda sürdürdükleri fedakar çalışmalarında başarılarının devamını diler, saygılar sunarım" dedi.
(NA-Y)

09.01.2013 15:43:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT