1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 10 Milyonuncu İmza İçin Stantlar Pazar Gününe Kadar Açık

10 Milyonuncu İmza İçin Stantlar Pazar Gününe Kadar Açık

10 Milyonuncu İmza İçin Stantlar Pazar Gününe Kadar Açık
A+A-

Kamuda kılık kıyafet serbestliğine yönelik Memur-Sen Konfederasyonu tarafından başlatılan '10 milyon imza kampanyası' sürüyor. Bursa'da üç ayrı noktada açılan stantlarda vatandaşlardan binlerce imz

Kamuda kılık kıyafet serbestliğine yönelik Memur-Sen Konfederasyonu tarafından başlatılan '10 milyon imza kampanyası' sürüyor.
Bursa'da üç ayrı noktada açılan stantlarda vatandaşlardan binlerce imza toplandı. Orhangazi Parkı, Şehreküstü Meydanı ve Osmangazi Metro İstasyonu'nda halen açık bulunan imza stantlarına Memur-Sen üyeleri pazar günü akşamına kadar halkın desteğini bekliyor.
Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Numan Şeker, kamuoyunun büyük destek verdiğini belirterek, "Ocak ayında başlatılan '10 milyon imza kampanyasında artık sona yaklaşıldı. Kılık kıyafet serbestîsi konusunda hassas olan vatandaşlarımızı pazar günü akşamına kadar açık kalacak stantlarımıza bekliyoruz. Biliyoruz ki bu konuda yıllarca sıkıntı çekmiş birçok kamu çalışanımız var. Onların bu mağduriyetlerinin giderilmesi için bizler bu kampanyayı başlattık. Darbe dönemimin kamuda tezahür bulan bu tür kalıntılarına son vermek için bütün Bursalıları kampanyamıza destek olmaya çağırıyoruz" dedi.
(MŞ)

31.01.2013 12:49:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT