1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 10-14 Aralık'ta, "zonguldak İnsan Kaynakları Ve Kariyer Günleri" Gerçekleştirilecek

10-14 Aralık'ta, "zonguldak İnsan Kaynakları Ve Kariyer Günleri" Gerçekleştirilecek

10-14 Aralıkta, zonguldak İnsan Kaynakları Ve Kariyer Günleri Gerçekleştirilecek
A+A-

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 10-14 Aralık 2012 tarihlerinde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde Kurumumuz Danışmanlık Hizmetleri ve BAKKA Stant etkinliği yapılacağı bild

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 10-14 Aralık 2012 tarihlerinde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde Kurumumuz Danışmanlık Hizmetleri ve BAKKA Stant etkinliği yapılacağı bildirildi.
Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu, yaptığı yazılı açıklamada,"12-14 Aralık 2012 tarihlerinde BEÜ Prof. Dr. Arif Amirov konferans salonunda Kariyer Günlerini gerçekleştiriyoruz. Türkiye İş Kurumu değişen ve gelişen iş gücü piyasası ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla hizmet sunabilmek için belirlediği hedefler doğrultusunda önemli çalışmalar ve projeler gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda İlimizde, iş arayanların istihdam edilmelerini sağlamak ve işverenlerle aynı ortamda buluşturmak amacıyla İl Müdürlüğümüzce 10-14 Aralık 2012 tarihlerinde "Zonguldak İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" gerçekleştirilecektir. Program dahilinde İş ve Meslek Danışmanlarımız meslek seçim aşamasında bulunan ve mesleğini değiştirmek isteyenlerle kurulacak hizmet noktalarında bir araya gelecektir. Programa katılımınız, tüm ilgililere duyurulması yolunda ve Kurumumuzca yapılacak etkinliklerin kamuoyu tarafından tanınması ve takip edilmesine yönelik önemli katkı sağlayacaktır. Basınımıza ve tüm katılımcılara gösterecekleri ilgi ve destek için teşekkür ederiz" dedi.
(SA-SA-Y)

05.12.2012 13:27:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT